DMS, 1999 yılı Mart ayında İstanbul'da kurulmuştur. Bilgi saklama teknolojileri konusunda uzmanlaşan DMS, özellikle kaydedilebilir boş CD ve DVD konusunda Türkiye'nin en büyük ve tanınmış şirketi olmuştur. İthalatını, temsilciliğini ve satışını yaptığı dünya markalarının yanında, kendi markası ile de bu gruptaki ürünleri (CD,DVD, CD çantası, CD ve DVD kutuları, rafları, çoğaltım sistemleri, etiketleri, CD kalemleri vb.) uygun fiyat ve kalite ile Türkiye pazarına sunmuştur.


2004 yılında kurduğu CD baskı tesisi, bu konuda Türkiye'nin en büyük tesisidir, Avrupa'nın ise sayılı büyük tesislerinden biridir. Bu tesiste, her türlü CD / DVD ve Blu-ray üzerine baskı yapılmakta ve çoğaltma / kopyalama işlemleri yapılmaktadır. Bu işlemler, genellikle 24 saat içerisinde teslim edilmektedir. Baskı yapılan ve çoğaltılan CD ve DVD'ler, müşterinin talebine göre paketlenmekte ve sunuma hazır halde müşterilere teslim edilmektedir.

Türkiye'de şekilli CD üreten tek firma olan DMS, bu tesislerde sizin logonuz / ürününüz şeklinde CD'yi kesebilmektedir. Benzer şekilde, Kartvizit CD üzerine 5 renk serigraf baskı sadece bu tesislerde yapılmaktadır. 2010 yılından beri, şekilli ve logolu USB bellek ürünlerini de ithal etmekte olan DMS, standart modeller üzerine kendi tesisinde baskı yapıp 2 gün içerisinde teslim edebilmektedir.

13 yıldır sadece Datamedya ürünleri konusunda çalışan ve bu konuda uzmanlaşan DMS, ülkenin önde gelen şirketleri, ajansları, kurumları ve hastanelerinin bu konudaki en büyük, en ciddi ve en güvenilir çözüm ortağıdır.

Siz de siparişinizin zamanında, sorunsuz ve düzgün basılmış olarak teslim edileceğinden emin olmak istiyorsanız, DMS kalite ve güvencesini tercih edin!

 
 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player