BLURAY ÜZERİNE BASKI

TEK RENK SERİGRAF BASKI
Tek renk baskıda, fire oranı düşük olacağı için daha cazip fiyat verilebilmektedir. İstenilen rengin Pantone kod numarası verilirse, çok başarılı sonuç elde edilir. DMS, firmanın isteğine göre Altın yaldızlı (gold), gümüş yaldızlı (silver) ve farklı efekt elde edilebilecek boyalar da kullanmaktadır.
5 RENK SERİGRAF BASKI
Bluray üzerine doğrudan uygulanan baskı yöntemidir. Bluray baskı konusunda Dünya'da en yaygın olarak kullanılan yöntemdir. Bize iletilen üstbaskı çalışmasından renk ayrımı ile film elde edilir. Bu filmlerden, baskıda kullanılacak ipek kalıplar üretilir. Herbir renk için ayrı bir ipek kalıp hazırlanarak makinaya bağlanır ve hassas ayarlar yapılırak tam otomatik makina tarafından cd üzerine baskı yapılır. Beş renge kadar baskı yapılabilir. Kullanılan makine yüksek hassasiyette baskı kabiliyetine haizdir.

Baskı Tipleri CMYK ve Pantone olmak üzere 2 adettir.

CMYK Baskı, resim tarzı baskılarda kullanılan ve dört ana rengin üst üste basılmasıyla istenen görünümün elde edildiği baskı şeklidir. İstenirse Beyaz, zemin atılarak baskının kağıtta göründüğüne yakın bir görünüm elde edilebileceği gibi Beyaz zemin basılmaksızın daha parlak ve alımlı bir görüntüde elde edilebilir. Tercih tamamen kişisel zevke bağlıdır.

Pantone Baskı, kurumsal renkler ya da logo tarzı baskılarda renk karışımının hazırlanması suretiyle uygulanan baskı yöntemidir.
STICKER BASKI
Düşük adetli siparişlerde özel hazırlanmış etiketler üzerine inkjet-lazer ile yapılan baskı yöntemidir. Daha sonra bu etiketler çıkartılarak Bluray üzerine yapıştırılır.

 

 

 

 


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player